Hakkımızda

2002 Yılından bu yana internet hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren şirketimiz, Şebnem Fidan Reklam Hizmetleri ve Hediyelik Ürünler Tic, 2013 Yılında tescilli Ticari Markası olan ElitHandicraft El Sanatları Ortak Tanıtım ve Ticaret Platformunu hayata geçirmiştir.


Misyonumuz unutulmaya yüz tutmuş, kültürel ve sanatsal perspektiften yoksun ithal veya yerli seri üretime yenik düşen gelenekselden, çağdaşa bütün el sanatlarımızı hatırlatmak, yaşatmak ve geleceğe taşımak olduğu kadar, üretimleri ile bu kültürel mirasımıza sahip çıkan ve giderek azalan sanatçılarımızın üretimlerini hobi faaliyetinden öteye taşıyarak bu alandan bir ekonomi yaratmak ve bu ekonomiyi büyütmektir. Bu konudaki ekonomik kazanımların artması el sanatlarının yaşaması ve genç nesillere aktarılması açısından gerekli olduğu inancındayız.


Bu nedenle ElitHandicraft ticari bir platformdur. Ağırlıklı olarak gün geçtikçe gelişen portföyümüzdeki sanatçılarımızın eserlerini tanıtımı ve pazarlamasını güvenli e-ticaret sitemiz www.elithandicraft.com.tr ve yurtiçi ve yurtdışı çok bilinen ortak e-ticaret siteleri üzerinden yapmaktayız.


Projemizin tanıtımı için geniş bir sosyal medya ağı paylaşımı, arama motoru ve sosyal medya ücretli reklamları yoğun bir şekilde kullanılmaktadır. Yine tanıtım ve ticaret maksadı ile sık sık özel etkinlik, fuar, festival ve sergilere iştirak ettiğimiz gibi kendi organize ettiğimiz sergi çalışmaları da yürütürüz.

Yandex.Metrica